facebook

Edukacja Antydyskryminacyjna – podręcznik trenerski

Na stronie internetowej Stowarzyszenia Willa Decjusza w zakładce „Publikacje” dostępna jest wersja elektroniczna podręcznika trenerskiego Edukacja antydyskryminacyjna. Podręcznik jest podsumowaniem trzyletniej pracy w ramach Akademii Treningu Antydyskryminacyjnego – specjalistycznej szkoły trenerskiej, realizowanej w dwóch pracowniach: wrażliwości genderowej i wrażliwości wielokulturowej.

 

Podręcznik przygotowały Maja Branka i Dominika Cieślikowska, opiekunki obu pracowni Akademii, zapraszając do współpracy uczestniczki i uczestników Akademii oraz inne osoby zaangażowane w jej realizację. Publikacja przeznaczona jest dla trenerów i trenerek oraz osób zajmujących się różnymi formami edukacji nieformalnej, które szukają teoretycznego wsparcia i inspiracji do prowadzonych zajęć.

 

Koordynacja projektu:

Anna Kowalska – ania@villa.org.pl

 

Finansowanie:

Projekt został zrealizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Zobacz także