facebook

Euro 2012 – Kraków GO! Konferencja regionalna

Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza do udziału w konferencji regionalnej odbywającej się pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, Prof. Jacka Majchrowskiego, „Euro 2012 – Kraków GO!” w dniu 9 kwietnia 2008 r. w Willi Decjusza (ul. 28 Lipca 17a, 30-233 Kraków). Konferencja adresowana jest do przedstawicieli administracji publicznej Krakowa i Małopolski, studentów i wykładowców akademickich krakowskich uczelni, przedstawicieli sektora gospodarczego, kadry zarządzającej transportem lotniczym i kolejowym, inwestorów, deweloperów oraz firm świadczących usługi w zakresie doradztwa biznesowego, bezpieczeństwa energetycznego i jednostek zajmujących się zarządzaniem kryzysowym.

 

Przyznanie Krakowowi statusu organizatora turnieju finałowego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA w roku 2012 może stać się istotnym impulsem dla dalszego rozwoju gospodarczego całego województwa, nawiązywania współpracy międzynarodowej oraz promocji polskiego dziedzictwa kulturowego. W przygotowaniach do Euro 2012 biorą udział władze samorządowe, urzędy i instytucje centralne, środowiska naukowe, korporacje międzynarodowe, kluczowe firmy państwowe i przedsiębiorcy Małopolski.

 

Ciągły niepokój opinii publicznej wywołuje brak wystarczająco rzetelnej informacji na temat stanu przygotowań i faktycznych zagrożeń realizacji Euro 2012. Jaka jest rzeczywista skala i charakter planowanych zadań? Czy możliwe jest podejmowanie dodatkowych wyzwań i snucie dalszych planów rozwoju miasta i województwa? Czy wreszcie, w tym nie mającym precedensu wydarzeniu, jest i będzie miejsce dla małych i średnich przedsiębiorstw i firm z Małopolski? Konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Willa Decjusza stanie się próbą rozmowy i znalezienia odpowiedzi na te pytania.

 

PROGRAM (plik pdf)

Zobacz także