facebook

V Jubileuszowy Bal dziennikarzy Małopolski – 19 stycznia 2008

V Jubileuszowy Bal dziennikarzy Małopolski – 19 stycznia 2008, godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w piątym, jubileuszowym, Balu dziennikarzy Małopolski, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 stycznia, w Willi Decjusza w Krakowie.

 

Podczas balu poznamy laureatów konkursu Nagroda dziennikarzy 2007, organizowanego pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Marka Nawary. Przypomnijmy, że konkurs jest niezależną inicjatywą środowiska dziennikarzy Małopolski, w którym dziennikarze wyróżniają w swoim gronie najlepsze koleżanki i kolegów za warsztat, rzetelność oraz znaczenie ich materiałów dla opinii publicznej regionu lub społeczności lokalnej.

 

Bal rozpocznie się o godzinie 20.00, natomiast Gala Konkursu, którą poprowadzą najprawdopodobniej laureaci poprzednich edycji konkursu: Brygida Grysiak (TVN 24) i Tomasz Olbratowski (RMF FM) planowana jest na godzinę 22.00. Wystąpi zespół „Kurtyna Siemiradzkiego” z oryginalnymi interpretacjami kultowych przebojów muzyki rockowej oraz „Kabaret pod Wyrwigroszem” (www.kabaret.pl) z żartami politycznymi z cyklu „Między Bugiem a prawdą”. Konferansjerkę oraz oprawę muzyczną w przebojowym programie „Gorączka sobotniej nocy” zapewni dwóch wytrawnych „Pilotów”: Irek Jakubek i Łukasz Biega (www.piloci.net).

 

Podczas balu, wzorem ubiegłego roku, zostanie przeprowadzona loteria fantowa, z której całkowity dochód będzie przekazany na cel charytatywny.

 

Karty wstępu:

 

* 69 złotych (dziennikarz),

* 69 złotych (osoba towarzysząca dziennikarzowi),

* 149 złotych (pozostali).

 

Rezerwacje i sprzedaż biletów:

Restauracja w Willi Decjusza, Kraków, ul. 28 lipca 17a,

tel. 0-12/ 425 33 90, 0 691 777 744,

e-mail: restauracja@vd-restauracja.pl

Karty wstępu dostępne w sprzedaży od 14 stycznia 2008 roku.

Zobacz także