facebook

Niedziela u Decjusza – Święto Dzielnicy VII Zwierzyniec

Stowarzyszenie Willa Decjusza, Rada Dzielnicy VII Zwierzyniec oraz Centrum Helen Doron zapraszają rodziców z dziećmi na „Niedzielę u Decjusza” – doroczny piknik edukacyjno-rozrywkowy, który odbędzie się w dniu 14 czerwca, w godz. 11.00-20.00 w ogrodach Willi Decjusza. Tematem wiodącym będą międzynarodowe tańce. W wydarzeniu wezmą udział lokalne placówki dydaktyczne, kulturalne, szkoły muzyczne i młodzi artyści.

 

Koncepcja artystyczna pikniku opierać się będzie na połączeniu różnych dyscyplin: teatru, muzyki, tańca i sztuk wizualnych. Przez cały dzień na estradzie plenerowej odbywały się będą konkursy, prezentacje zespołów dziecięcych i młodzieżowych, a także występy zaproszonych artystów.

 

Dla najmłodszych  uczestników pleneru przygotowane zostaną całodzienne atrakcje: stanowiska edukacyjne, interaktywne gry i zabawy, warsztaty, których tematyka nawiązywał będzie do tegorocznego tematu – tańców świata. Piknik będzie okazją do wzięcia udziału w konkursach wiedzy z zakresu tańców narodowych, historycznych czy tradycyjnych. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

krakow Forum Dialogu (3)

 Organizatorzy:

 

log_villa          zwierzyniec logo         log_helen_doron

 

Parterzy:

 

wfosigw logotype - black

Sponsorzy:

 

 

   grupa_zue_2015              ars_modi                  pzu

 

 

 

Fundatorzy nagród:

 

Muza

 

 

Muchomor       

Dwie siostry pobrane

Zobacz także