facebook

„Dialog z miejscem” – wystawa malarstwa Beaty Zuba

 

W niedzielę 8 kwietnia 2018 w Willi Decjusza otwarta została najnowsza wystawa malarstwa Beaty Zuba pt. „Dialog z miejscem”. Licznie przybyli goście mieli okazję zobaczyć prace artystki inspirowane zarówno niedawną podróżą do pięknej Lizbony, jak również architekturą Willi Decjusza oraz wziąć udział w performance zachęcającym do własnych wypowiedzi, będących niczym innym jak dialogiem z miejscem, artystką i jej pracami wypełniającymi historyczne wnętrza.

 

Podczas otwarcia wystawy odbył się koncert w wykonaniu Natalii Jarząbek (flet) oraz Emmy Wils (fortepian). W programie koncertu zróżnicowanym pod względem narodowości autorów i czasu powstania muzyki znalazły się zarówno utwory współczesnego brytyjskiego flecisty i kompozytora, jak Hypnosis Iana Clarka czy sonata niemieckiego artysty z przełomu XIX / XX wieku Carla Reineckego, jak i wariacje Fryderyka Chopina na flet i fortepian.

 

Zapraszamy do oglądania fotoreportażu z otwarcia wystawy oraz do odwiedzin w Willi Decjusza. Wystawa czynna od 9 do 25 kwietnia 2018 pn. – pt. w godz. 10.00-16.00 (wstęp wolny).

 

Wystawa objęta patronatem Cracow Gallery Weekend KRAKERS 2018

 

Dialog z miejscem – informacja o wystawie Beaty Zuba w Willi Decjusza

 

 

Fotografia Paweł Mazur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także