facebook

Warsztaty skutecznego oszczędzania dla osób powyżej 55 roku życia

61% Polaków widzi potrzebę oszczędzania, ale jedynie 8% robi to regularnie. Nie oszczędzamy, bo nie mamy pieniędzy, czy nie mamy pieniędzy bo nie oszczędzamy? A może nie wiemy, jak skutecznie zarządzać swoimi finansami. Jak skutecznie oszczędzać i jakie narzędzia stosować, by lepiej zarządzać swoim budżetem? Zapraszamy na warsztaty pt. Jak oszczędzać i skutecznie zarządzać swoimi finansami adresowane do osób powyżej 55 roku życia – Willa Decjusza, 7 i 21 listopada 2013 w godz. 10.00-14.00.

 

 

Tematy warsztatów to budżet domowy i postawy racjonalnego wydatkowania środków finansowych oraz metody oszczędzania i sposoby inwestowania dostosowane do osobistych potrzeb. Osoby uczestniczące zdobędą umiejętności w następujących obszarach:

 

  • zarządzanie domowym budżetem
  • dopasowanie rodzajów oszczędzania do osobistych potrzeb
  • świadomość konsekwencji zadłużania
  • ocena wiarygodności reklam produktów finansowych.

 

Spotkanie prowadzą Bartosz Majewski i Michał Konowrocki związani ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Szkolenie składa się z 2 dni warsztatów, oddzielonych dwutygodniową przerwą. Organizatorzy zapewniają poczęstunek.

 

Zapisy: projekty@villa.org.pl, oraz telefonicznie +48 12 425-36-44 w. 180 do dn. 6 listopada 2013, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy podać: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail (opcjonalnie) i rok urodzenia. Zgłoszenie oznacza udział w obu warsztatach 7.11 i 21.11. Liczba miejsc jest ograniczona, osoby przyjęte zostaną poinformowane indywidualnie.

 

Warsztaty organizowane w ramach akcji: Tydzień dla Oszczędzania

Organizatorzy: Stowarzyszenie Willa Decjusza, Fundacja Kronenberga Citi Handlowy, Fundacja Think!

 

Zobacz także