facebook

Święto Dzielnicy VII Zwierzyniec – Niedziela u Decjusza

3 czerwca 2012, od 11.00 do 20.00 – z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na plener edukacyjny o charakterze pikniku rodzinnego. W nawiązaniu do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej tematem wiodącym tegorocznej edycji będzie sport i rywalizacja fair play. Wstęp wolny. Przez cały dzień na estradzie plenerowej będą odbywały się konkursy oraz występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych a także artystów scen polskich. Na uczestników czekają także całodzienne atrakcje: gry i zabawy przy stanowiskach edukacyjnych.

 

Odwiedzając poszczególne stanowiska, najmłodsi uczestnicy pleneru będą mogli zdobyć paszporty tematyczne i odebrać sportowa nagrodę. Aby otrzymać piknikowe trofeum trzeba odwiedzić wszystkie stanowiska edukacyjne i wykonać proste zadania. Piknik będzie okazją do pogłębienia wiedzy na temat dyscyplin sportowych oraz drużyn narodowych, biorących udział w Mistrzostwach, a także wykazania się sprawnościami sportowymi. Na wszystkich uczestników, także dorosłych, czeka wiele atrakcji, konkursów i nagród.

 

Plener adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz domów kultury, a także mieszkańców Krakowa oraz turystów odwiedzających nasze miasto. Główną ideą wydarzenia jest promocja wspólnej nauki poprzez zabawę. Wszystkim uczestnikom pleneru proponujemy rodzinną rozrywkę na wysokim poziomie: integrację dzieci i ich rodziców, wyzwolenie kreatywności oraz promocje zdrowego stylu życia.

 

Szczegółowy program

 

 

 

log_forum_pl

 

 

Zobacz także